Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet a chat.hu-n csak...

Hol lehet a chat.hu-n csak lányokkal dumálni. Úgy értem leszbikkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen, csak nem tudom hol! :(

2013. máj. 5. 20:16
 1/8 anonim válasza:
Van ilyen szoba. 'Csak lányoknak', vagy valami hasonló néven, de hogy ott mennyi a tényleg lány...nos, rejtély. :D
2013. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lányok egymást közt a szoba neve. Van elég sok lány, de egy-két nyomi pasi is bent van, meg pár női nickes kamuzsák.
2013. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De hol van ez a szoba?

Én nem látom! :(

2013. máj. 5. 20:44
 4/8 anonim válasza:
Ha 18 év alatt vagy, akkor szürke, mert nem léphet be senki 18 év alatt.
2013. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elvileg ott kell lennie a Chat.hu szobáinak felsorolásában. Gyakorlatilag évek óta nem látogatom az oldalt, így nem tudom ott van-e még.
2013. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogy miii?

Én lány vagyok. Biszex vagyok és szeretnék végre úgy lányokkal ismerkedni, hogy biztosan tudom, hogy leszbikkel vagy biszexekkel beszélek

2013. máj. 6. 19:04
 7/8 Encsyyykeee válasza:

ott felesleges ismerkedni,mivel erotika szoba, komolytalan, csak testi kapcsolatra vágyó,vagy tapasztalatlan lányokat találni többnyire:)

L/21

2013. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Erotika részlegen van, de attól még vannak ott értelmesebbek is. Egy-kettőt ismerek.
2013. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!