Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Drive-ban lehet...

A Google Drive-ban lehet ilyet csinálni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy feltöltök dolgokat és csak általam megadott személyek nézhetik meg. Meg lehet úgy csinálni, hogy ne tudják letölteni vagy csak úgy töltsék le, hogy nem mentődik el? (Tehát a fájl bezárása után gépről nem less elérhető, csak Drive-ból)

2013. máj. 3. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A letöltésnél arra gondoltam, hogy ne legyen ott a Fájl mentése lehetőség, csak a Fájl futtatása.

Tehát akkor ilyet nem lehet?

2013. máj. 4. 07:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A kettő között lényegében annyi a különbség, hogy az egyik (Mentés) nem indítja el a fájlt automatikusan, míg a futtatás igen. Mindkét funkció letölti az adott állomány a gépre, enélkül nem is lehetne futtatni.
2013. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most én vagyok lemaradva? Én úgy tudom, ha a másikat választom, akkor csak 1szer lehet lejátszanni és nemmenti.
2013. máj. 4. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt választod, akkor egy temp mappába menti és onnan futtatja. Aztán a temp mappa tartalmát időnként üríti a program (v. néha nem és akkor külön programmal kell tisztogatni)
2013. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha, akkor mindenképpen elmentődik és olyat sem lehet, hogy ne lehessen letölteni, így van? Akkor köszönöm a választ!
2013. máj. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!