Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a leírás mennyire állja...

Ez a leírás mennyire állja meg a helyét a net elindításánál?

Figyelt kérdés

Tehát routert kéne beállítani.Vezeték nélkül szeretnék a routerhoz kapcsolódni.Feltelepítem a géphez csatlakoztatott vevő szoftverét,majd a használati utasítás szerint beállítom a a nevet jelszót stb....De mivel még mindig nem megy a net ezt kéne alkalmazni?Jah és gondolom a beállítás ideje alatt össze kell h legyen kötve a router és a gép is!( ezt 1 fórumon találtam)

"

- Az a PC-t elindit amin eddig volt a netre kotve

- Futtatas - cmd - enter

- ipconfig /all

- MAC cim felir


- routerba belep

- megkeres a WAN konfigot

- DHCP konfiguraciot kell beallitani

- MAC cimet beirni a klonozashoz


Router kikapcs bekapcs es mukszik. Es orul."


2013. máj. 1. 17:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és még annyi h a MAC cím(fizikai cím)az ipconfig parancs "Vezeték nélküli hálózati kapcsolat vezeték nélküli hálózati adapter : " alatt kell keresni?(mert találtam 2-őt)
2013. máj. 1. 17:46
 2/2 Bogiii :3 válasza:

1. Írd le milyen routert használsz (pl:tp-link)

2.Ha komolyabb védelmet akarsz akkor tegyél rá jelszót! Ezt a Wireless Security Vagy egyes routernél csak Wireless. Nevet is itt tudod beállítani.

3. Ha nem tudod a Mac címed akkor a routerba nézd meg:DHCP Clients List-be itt ki kel hogy adja a Mac címed

2013. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!