Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok csatlakozni a...

Hogyan tudok csatlakozni a telefonommal, hogy a gépen keresztül netezzek?

Figyelt kérdés
Nyitott wifi hálózat elérhető - ezt írja a telefon. Régebben már használtam, de nem emlékszem hogyan állítottam be és hogy mi volt a jelszó.

2013. máj. 1. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed teljesen értelmetlen. A fogalmazással kicsit szenvedj még.
2013. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz rajta? A telefon felismeri a wifi hálózatot, de nem tudok rácsatlakozni, mert nem emlékszem a jelszóra. Hol lehet újra beállítani, hogy új jelszót tudjak megadni?
2013. máj. 1. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasgasd párszor az első mondatod és megérted. A mondat két fele köszönő viszonyban sincs egymással, ráadásként ki se derül a szövegből, hogy mi az a gép és hogy hova szeretnél csatlakozni. Egyébként ha reset-eled a router-ed, akkor töröl minden beállítást.
2013. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feltételeztem, hogy a gépen mindenki számítógépet ért, hisz ha jól tudom, fúrón és flexen nem lehet netezni.... De Te is megértetted, hisz válaszoltál, amit köszönök. Majd ha legközelebb írok ki kérdést, akkor pontosabban fogalmazok. A választ pedig köszönöm és ki fogom próbálni.
2013. máj. 1. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. De igazából csak az első hozzászólásomra írt válaszodból értettem meg, hogy mit is szeretnél, nem pedig az eredeti kérdésből bogoztam ki.
2013. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!