Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Pewdiepie" mennyit keres a...

"Pewdiepie" mennyit keres a videózással?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Számoljunk egy kicsit.

A TGS-nél van, ami szerintem 1Dollárt fizet, ezer megtekintésenként, legrosszabb esetben is. (Mert eddig a Machinimánál volt és az is 1Dollár fizet ezer megtekintésenként). Szerintem itt is 80/20 az arány.

Szóval havi 162millió megtekintése van.

Röpke számítás szerint 36,7 millió forintot.


Bár pontosan nem lehet tudni. Függ a nézők nemzetiségétől is és sok mindentől.

2013. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
aztapcsaaaaaa:ooooooo
2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez hülyeség. :D

Ha igaz lenne, mennék én is rögtön videózni...

2013. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz, de az életbe nem fogsz annyit keresni. Nem leszólás, csak már túl késő. Ha magyar nyelven csinálnád akkor tízszer kevesebbet keresnél. Pláne, úgy, hogy magyar nézőkből sosem lesz 10millió. De azért 30-40k feliratkozóval Covery 9k-t keresett. Herby állítólag megtud élni belőle, de neki 100k-nál is több feliratkozója van és baromi sok videót csinál.
2013. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
herby.. na igen régen neki is jobban ment.. aztán ő is átállt arra hogy az egész a népszerűségért és a pénzmiatt csinálja.. régebben komolyan volt hogy hajnalokig néztem :D minden videóját megnéztem pinky-ét is imádtam őket.. aztán most már leiratkoztam róluk + fbon se likeolom már.. egyszerűen nem tetszik :/
2013. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a magyarokat... :)


Egyébként nyilván angolul gondoltam. Valamit csak összehoznék. Ha mást nem, beégetem magam. Leszek a legújabb Rebecca Black.

Ennyi pénzt bármi megér. :D

2013. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Manapság már teljesen mind1 mit csinálsz. Lényeg, hogy globális legyen, és egyedi. Valóban, aki most kezdené el, annak kevés az esélye, mert már millió féle vlogger, komikus, önjelölt zenész és még sorolhatnám mik vannak. Tény, ha elég kreatív vagy, lehetsz sikeres...a legtöbb ember buta...ezért nézi meg. Én nem érzem magam még késznek, de lehet egyszer meg fogom csinálni. Kb fél perces videók, amin csak ordítassz. És ezt különböző helyeken, különböző pozíciókban stb. Persze ezen még van mit csiszolni, de ha valaki ráharapna, akkor jönne a nézettség. Ilyen pl a HowtoBasic is...az összes videó arra épül, hogy szétcsap, szétver mindent. És van, aki látja ebben a humort, és röhög rajta, pedig komoly emberként megnézve amúgy nem vicces, mégis az.
2013. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 25 millió dollárt keresett eddig az 7 milliárd forint körül van.
2015. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#6 besirok :DD újabb rebeka black :'DD
2015. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez benne van a Guiness World Records 2016 könyvbe. Már nem tudom olyan pontosan, de kb. évente 19 millió dollárt!
2016. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!