Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL-WR740N típusú...

TP-Link TL-WR740N típusú routerrel van problémám. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
A probléma röviden: kb 1 hete hirtelen lecsatlakozott internetről.Annyira nemlepődtem meg, mivel gyakran csinált ilyet korábbanis pl.letöltésnél, viszont most egyáltalán nem is csatlakozott vissza.Ekkor még SMC routerem volt.Kipróbáltam modemmel, és simán felcsatlakozott, így aztgondoltam, hogy az SMC routerrel van a gond, ezért ma vásároltam egy TP-Link TL-WR740N-t.A probléma viszont továbbra is fent áll.Routerrel továbbra sem tudok felcsatlakozni, DNS hibát ír, viszont a protokolloknál, mind az IP, mind a DNS autómatikus keresésen van.Próbálkoztam MAC Clone-al, illetve emgcsináltam a quick setupot, egyiksem segített.Valaki esetleg tudna segíteni?

2013. ápr. 30. 20:10
 1/1 anonim válasza:
Kérj segítséget az internet szolgáltatótól!
2013. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!