Felakarják törni a gépem, valami ötletetek van, hogy tudnám távol tartani?
Figyelt kérdés
Valami vagy valaki felakarja törni a gépemet Szeged mellett, ennyit sikerült kiderítenem. Próbálkozik már pár órája, csak idő kérdése és sikerülni fog.. a nod mindig észreveszi, de befog jutni. az ip címe: 91.82.221.238. Van valami módszer, hogy végleg kitudjam őt zárni, hogy csak a gépemet se lássa, vagy valahogy tudok neki üzenni, hogy hagyjon békén?
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.
2013. ápr. 30. 19:07
1/5 anonim válasza:
tegyél fel kasperskyt, az profin kizár minden ilyesmit.
Nod mellet simán nézek nyitott portot linux alól amin be lehet jutni. Kaspersky mellett viszont az első szkenelésnél tiltja a teljes komunikációt... és onnantól linux alatti pingre sem reagál ..
2/5 A kérdező kommentje:
Értem, feltelepítem, köszönöm. Már csak az a kérdésem, hogy a NoD mellett futhat ez a kaspersky? Nem fogják egymást kiütni?
2013. ápr. 30. 19:15
3/5 zsomkovacs válasza:
Biztos, hogy hackelnek? Nem csak valami update? A cím amúgy az Invitelhez tartozik, Szeged meg egy elég komoly gerinchálózati pont, sok mindent oda dob ki a geoIP, ettől még nem biztos, hogy ott van.
4/5 A kérdező kommentje:
Internet-xhez tartozunk, nem invitel. Az internet-x meg ha jól tudom a Digitől kapja a szervert, az meg fent van Pesten. Még véletlenül sem lehet köze az Invitelhez. Nem hinném h update. =/
2013. ápr. 30. 19:33
5/5 anonim válasza:
proxy ,vpn .. aztan hatha megunja
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!