Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilláról átmentem Chrome-ra....

Mozilláról átmentem Chrome-ra. Mindenki mondta, milyen gyors meg szuper. Nekem sokkal lassabban működik, és a PDF-eket sem nyitja meg, nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Jelenleg visszatértem a Mozillához, de ott meg az a problémám, hogy nem fordítja az oldalaimat. Tudnátok segíteni, mit állítsak be a Mozillán, hogy fordítson, és mit állítsak be vagy töltsek le a Chrome-hoz, hogy PDF-et töltsön és gyorsabb legyen?Nagyon kicsi számgép kezelői tudásom van, a netezés megy csak.

Köszi, ha valaki tud segíteni!



2013. ápr. 30. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"PDF-/PowerPoint-dokumentumnéző (Google)" bővítmény. Fel kellett volna ajánlania az első PDF megnyitásakor a beépítést.

G.

2013. ápr. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsomkovacs ***** válasza:

Vagy töltsd le és telepítsd a Foxit Readert. Gyorsabb és jobban renderel, mint a Firefox beépített PDF-olvasója (lehet, hogy a Chrome-nál is, azt nem ismerem), és be tud épülni a böngészőbe.


Egyébként meg szinte biztos vagyok benne, hogy van Google Translate modul Firefox alá. A kiegészítők résznél keress rá. Ha már ott vagy, akkor ajánlom még az AdBlocks kiegészítőt, ez eltünteti a reklámok nagy részét az oldalakról, ezáltal gyorsabban töltődnek be, valamivel szebben néznek ki, ráadásul valamelyest még a vírusoktól is véd (egyébként ez ugyanúgy elérhető Chrome-ra is).

2013. ápr. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Chrome-ban a Három vonal alatt, Beállítások, alul Speciális beállítások, Tartalombeállítások, itt Plug-inek.

Egyébként + új lap, Webáruház, innen lehet a Bővitményeket letölteni. Chrome PDF Viewer.

[link]

2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálgasd a Beállitásokat, a Chrome azért bonyolultabb, mint a Firefox, de lényegesen többet tud annál. Pl. benne van az Adobe Flash Player.
2013. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, mindent kipróbálok.

:-)

2013. máj. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!