Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek cinkes bejelölni...

Szerintetek cinkes bejelölni valakit akit nem ismerek? /lent/

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet, hogy van 1 csaj aki nagyon bejön, de kb sosem futunk össze sehol, hogy odamehessek hozzá, 1x láttam, haver tudta a nevét így rákerestem facebookon, kb 2 hónapja, gondoltam majd összefutunk valahol, de sosem látom sehol, és nincs kedvem várni, arra hogy hátha találkozok vele.. szóval szerintetek cinkes írni ismeretlenül neki facebookon, hogy mi lenne ha találkoznánk egyszer vagy ilyesmi? Elég baromság a kérdés is, de eddig nem vettem rá, hogy bejelöljem, mert nem vagyok ilyen jelőlgetős, főleg nem olyat akit nem is ismerek.. meg ez az egész facebookon való ismerkedés nem az én pályám

2013. ápr. 28. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hallod tesó ezt ne!Tényleg azt fogja hinni hogy kegyetlen nyomulsz ne írd neki hogy találkozzatok jelöld be dumálgass vele és majd lesz utána valami de te csak úgy ne mond neki már az első beszélgetésnél hogy tetszik meg hogy találkoznál vele!

Amúgy ez nem a párkapcsolatos sex,szerelem témához menne?

2013. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de lehet...:D, de szerintem, nem jelölne csak úgy vissza, az meg full gáz lenne utána, én se jelölök senkit vissza, csak ha van valami indoka mellette
2013. ápr. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!