Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol tudom beállítan...

Facebookon hol tudom beállítani, hogy ne látszódjon az adatlapomon a NEM ismerőseimnek, hogy benne vagyok 1 nyitott csoportban?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy aki nem ismer az semmit ne lásson, de ezt az 1 dolgot még nem tudtam eltüntetni:)
2013. ápr. 24. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik módszer, hogy az adatlapodon , az Ismerősöknél (ahol 9 ismerősöd képét látod), a jobb felső sarokban van a Szerkesztés, azon belül Adatvédelmi beállítások, és ott beállíthatod, hogy ki lássa a követett személyeket, és ki lássa a követőidet.

Biztos be lehet menni a fogaskeréken keresztül is.

2013. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de sajna ez nem az. A nyilvános csoport az továbbra is látszódik, pedig ott mindent csak magamra állítottam:)
2013. ápr. 26. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanott, csak nem az Adatvédelmi beállítás-ban, hanem a Szerkesztés-ben le tudod tiltani, hogy ez látszódjon a profilodon. (Kiveszed a pipát előle.)

De gyanítom, hogy így az ismerőseid se fogják látni.

2013. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eljutottam oda, de ott nincs olyan pipa, h groups. Amúgy az a fura, h ha a timelineomat nézem, akkor azon ez nem látszik, de ha megnézem úgy, hogy ismeretlenként mit látok, akkor kiteszi. :)
2013. ápr. 27. 03:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Szerkesztésnél ezt adja be, ott vannak a Nyitott csoportok.

[link]

2013. ápr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hali, akkor neked más van, nekem ott kevesebb a beállítás, lehet azért megt angol nyelven használom és az más? nemtom:

[link]

2013. ápr. 27. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Állítsd át magyar nyelvűre addig, amíg beállítod ezt. Utána állítsd vissza angolra, hátha így is működik!
2013. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!