Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook profilom?...

Feltörték a facebook profilom? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom (bár nem értek hozzá), hogy csak azon a gépen tudják feltörni, ahol én is rendszeresen belépek. Akkor ez nem így van?
2013. ápr. 23. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Feltörni nagyon sokféle módon lehet. Persze annak sok értelme nincs, hogy Chang a kínai Nagyfal túloldalán ül és egyesével próbálgatja a jelszavakat.

Ha én akarnék valaki FB-jébe bejutni, akkor első körben megpróbálnék a mentett jelszavakhoz hozzáférni. Ha nem megy akkor keyloggert próbálnék a gépre telepíteni. Ha ez sem, akkor talán egy kamu oldallal próbálnám ellopni a jelszót.

2013. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy akire gyanakszok, annak soha nem használtam a gépét. (bocs, ha hülyének tűnök, de nem vágom ezeket a dolgokat) És mi ez a kamu oldalas dolog? Lehet, hogy megnyitottam valamit, amit nem kellett volna?
2013. ápr. 23. 15:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet.
2013. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi ez a kamu oldal? Ilyet csinálhat bárki? Mert akkor én is körülnéznék nála. De ez végül is bűntény, szóval fel is jelenthetném, ja rá tudnám bizonyítani. Amúgy köszi a válaszokat.
2013. ápr. 23. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért pont a te feltört FB profiloddal foglalkoznának, amikor sokkal nagyobb problémája is van a rendőrségnek...
2013. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz. Majd akkor megoldom magam. Csak még nem tudom, hogy én hogy csináljak ilyesmit.
2013. ápr. 23. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Változtass jelszót és annyi. Ha ezután is bejutnak, akkor a gépeden van valami, akkor vidd szakihoz!
2013. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy a jelszavamat nem változta

tta meg...

2013. ápr. 23. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!