Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Ma kaptam új telefont (Alcatel OneTouch 995) és egyszerűen sehogy sem tudom beállítani úgy a netet rajta, hogy a 0.facebookot behozza. (ugyanis a közelben nincs wifi) aki ért hozzá az segítsen,fontos

2013. ápr. 22. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Amúgy mielőtt nagyban elkezdett szidalmazni a T-Mobile-t hogy miért vettek le egy csomó pénzt a 0.facebook.com-al halkan megjegyzem hogy az Android a háttérben jelenetős adatforgalmat is tud generálni a tudtod nélkül ami bizony kívül esik a 0.facebook.com ingyenességén ezért ha nem akarod hetente töltögetni a kártyádat erősen ajánlott fix havidíjért előfizetni valamilyen internet csomagra.

2013. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem akartam szidni a T-mobilet, ez inkább az én "hibám" hiszen új a telefonom és még nem nagyon volt dolgom hasonló telefonnal mint ez.
2013. ápr. 23. 15:40
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és olyan netem van ami forgalom alapján számláz, vagyis Netstart és valamit be kéne állítani, de fogalmam sincs hogy mit.. szóval ha valaki tud segíteni az írjon, fontos
2013. ápr. 23. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs internet elérés a mobilodon és ezt szeretnéd beállítani vagy egy internet csomagot szeretnél beállítani?
2013. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!