Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem csatlakozik a laptop...

Pachenkoooo kérdése:

Nem csatlakozik a laptop wifire. Sürgősen segítség kellene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A wifi jelnél a jobb alsó sarokban csak egy piros x van. Futtatom a hibaelhárítást, észleli, hogy a diagnosztikai házirend szolgáltatás nem fut. Több helyen olvastam, hogy újra kell indítani, de nem tudom hol kell. Valaki segítene, hogy részletesen pontosan leírja, hogy mi a teendőm?
2013. ápr. 22. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az integrált wifi...Fel kell telepíteni,szinte biztos,hogy nem ismeri fel a rendszer,azért van ott x.Vagy van ha minden igaz,a gép egyik oldalán egy kapcsoló,amivel fel-le lehet kapcsolni a wifit.Ott is kell hogy legyen a jele,vagy írva is rendesen.Lehet csak le van kapcsolva...
2013. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nem az oldalán van a kapcsoló. Hanem az f10-11 vagy e körüli gomboknál keresd. Ki is szokott világítva lenni az a gomb. Ha kéken világít, akkor van wifi. Ha piros/sárga, akkor nincs. Nyomd meg, és várj egy kicsit. Ha nem vált át piros x helyett felkiáltó jelre, akkor biztosan nincs fent a wifi driver.
2013. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jobb klikk az x es hálozathoz ott tulajdonságok, biztonság fülecske és át álitod milyen védelemre van a modemen álitva nekem wep re volt mert a wpa2 nem müködött egy telefonnal, mikor át ráktam ment a telefonon de nem ment a laptopon és én így oldottam meg.
2014. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!