Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon törölt üzenetet...

Facebookon törölt üzenetet vissza lehet nézni valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapban nem, vagyis hát gondolom, mivel az archivált üzenetek közül is töröltem anno.

De ha az internetes előzményeimnél még megvan, akkor azt nem lehet valahogy megtekinteni, tárolt változatként esetleg?

Vagy mobilon is van facebookom, esetleg onnan valahogy?


2013. ápr. 21. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"De ha az internetes előzményeimnél még megvan"

Ott csak egy link van.


"tárolt változatként esetleg"

Persze úgy lehet... már ha eltároltad magadnak. A böngésződ tuti nem tárolta el, gondolj bele mi lenne, ha minden lapot eltárolna, amit látogatsz.


"Vagy mobilon is van facebookom"

Legjobb esetben is csak az utsó 5-10 üzit tárolja egy beszélgetésből, mert - ugyanazt tudom itt is mondani - gondolj bele, mi lenne, ha mindenkitől minden üzenetet tárolna - nem maradna hely a telódon.


A törlés az törlés. A Facebook-nál lehet hogy megvan egy poros vinyón a pincében, de nem hiszem, hogy hozzájutsz.


[link]

2013. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végülis nekem elég az utolsó 5-10 üzenet mobilon. Csak hogy tudom azt megnézni?

Ha az üzeneteket rendesen számítógépes belépésről töröltem, akkor lehetséges, hogy a mobilos verziónál megvannak azért?

2013. ápr. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!