Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on miért írja a meghívók...

Ncore-on miért írja a meghívóknál, hogy ez a funkció nem érhető el?

Figyelt kérdés
most frisítették a rendszert és 10 pontért lehet meghívókat küldeni nekem van 80 pontom mégis ezt irja ki miért?

2013. ápr. 21. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Már lejárt a 10 pontos meghívó akció.
2013. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már egy ideje lejárt az akció:

"Az akció előreláthatólag április 2-a éjfélig tart. Használjátok ki az alkalmat, hogy meghívjátok saját felhasználói fiókkal nem rendelkező ismerőseiteket, hogy később az új funkciókat velük együtt, közösen tudjátok igénybe venni!"

2013. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasás 2-es, szövegértés 1-es...leülhet!
2013. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsánat nem olvastam át megint az akciós híreket hogy mi mettől meddig tart, csak a meghívókba kiírta ezt és azért csodálkoztam, ,,,ezért nem kellene rögtön leblamálni.
2013. ápr. 21. 17:08
 5/6 torrent.neked ***** válasza:
ha még ezért sem, akkor miért?... :-o
2013. ápr. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 10pontos rendszertől eltekintve egyébként, a kiírt mondat arra utal, hogy a saját accodhoz tartozó rangoddal nem elérhető a meghívás. Csak elite vagy magasabb rangal lehet meghívót küldeni az ilyen akciókon kívül 1000 pontért azthiszem.
2013. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!