Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kapi Hospital VS. Mozilla...

Neuhauser László kérdése:

Kapi Hospital VS. Mozilla Firefox. Miért nem tölt be?

Figyelt kérdés

Üdv!

Kizárólag a Mozilla Firefox, és kizárólag a Kapi Hospital

Nem tölti be, csak fehés képernyő, és pár felirat a játékból, ami megjelenik

Sütik/előzmények/gyorsítótár törlése megvolt, a Firefox a legfrissebb, Flash Player frissítve



2013. ápr. 20. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Java is a legújabb?
2013. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a JAVA frissítésével is próbálkoztam

Sőt!

Firefox, Flash Player, Java uninstallal is (Revo Uninstaller - rel), aztán sorban leszedtem mindet a hivatalos oldalakról, majd telepítettem a Firefoxot, a JAVA-t, majd a FLASH Playert...

Ezután ellenőriztem, hogy van-e frissítés, nem volt (tehát mind a legújabb)


Minden működik mindegyik böngészővel (Chrome, Opera, Firefox, Iexplorer 10) , csak és kizárólag a Firefox-KapiHospital páros nem megy, és csak és kizárlag ezen a gépen... Más gépen megy rendesen... ez az érdekes az egészben....


Nem lett letiltva a böngészőben, vagy ilyesmi, ugyanúgy fehérség, és a bevezető szöveg ott van fekete betűkkel a helyén, rendezetten (ahogy egyébként is megjelenne)

2013. máj. 3. 13:44
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

VGA driver hiba lesz!. Frissítsd a videokártyád driverét és ha lehet akkor a programokban Ne használd a hardveres gyorsítást,kapcsold ki a programban, a leképezés legyen szoftveres!

Esetleg a kártyabeállítások okozhatják API specifikus beállítások pl puffermélység, VSYNC...

2013. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

VGA driver legújabb, minden teszt lefut rendesen, a játékok is mennek

Meg akkor szerintem máshol is lenne hiba...

Érdekes :)

De nem zavar, csak érdekes :)

2013. máj. 10. 16:53
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
Nekem van 1 db játék aminél ki kell kapcsoljam a 24 bites puffermélységet (API) mert hibásan jelenik meg. ezek szerint a VGA beállítások függenek bizonyos játékoktól.
2013. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!