Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a Youtube?

Miért nem működik a Youtube?

Figyelt kérdés

Akármennyit várok, ki-vagy bejelentkezve, mindig így néz ki, sok idő után is:

[link]

Vírus nem hiszem, van irtóm, Avast. Pár napja csinálja, addig tökéletes volt minden.



2013. ápr. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod frissíteni az Adobe Flash Player-t, vagy újratelepíteni. Másik böngészővel is próbálkozhatsz, hogy ott működik-e.
2013. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kipróbáltam IE-vel, ment. Ez a Firefox hibája lehet. Esetleg valami véletlen elállítás?
2013. ápr. 20. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy teljes eltávolítás majd újratelepítés lehet, hogy megoldja a problémát, próbáld ki.
2013. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válts Google Chrome. Sokkal jobb. Nekem is sokat sz*rakodott régen Mozillával a YouTube,de mióta Chrome-ot használok semmi baj nincs
2013. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eltávolítás nem működött. Valami mád tipped, ha van? Váltani nem fogok, mert családi a gép, és az is sokáig ment, amíg IE-ről átszoktattam a szüleim. Azóta öregedtek, még egy váltás problémás lenne.
2013. ápr. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!