Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on befagyott a "tetszik"?

Youtube-on befagyott a "tetszik"?

Figyelt kérdés

Akkor szoktam "tetszik"-elni/thumbs up-olni Youtube-on egy videót, ha az tetszik és később még megakarom majd nézni.

De már feltűnt egy ideje, hogy befagyott 197-nél. Ez nem is nagyon zavart volna, gondoltam csak ami kiírja az fagyott be, de attól még hozzáadja a videókat amiket thumbs up-olok, és végül is hozzáadja, de a legrégebbieket törli.

Ha törlök pár tetszikelt videót akkor viszont újra megjelennek a régiek.

Ha valakinek volt már ilyen bug akkor biztos érti miről beszélek, van erre megoldás?



2013. ápr. 18. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

angol oldalon is olvastam már ilyen kérdést, de ott se tudták megválaszolni.

Ez nem bug amúgy, hanem ilyenre csinálták meg. Mindenkinél csak az utolsó kb 200 likeolt jelenik csak meg. Talán a következő kinézetnél vagy még előbb megcsinálják normálisra.

2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Y-Cápa válasza:
Az előző válaszadónak igaza van. SPAM-elés ellen védik az oldalt, ezért törli a régi like-olt videókat.
2013. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!