Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2012 juniusába aláirtam a...

2012 juniusába aláirtam a hüségnyilatkozatot a téonlinenál teljesen átvágnak mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2 éves hüségnyilatokozatot aláirtam elméletileg 20 megás internetnek kéne lenni de sajnos csak 2 mega a letöltés a feltöltés meg 10-15 kilobyte (jóesetben)január óta harcolok velük hogy csináljanak valamit de azt mondják hogy minden rendben tökéletesen müködik az internet sajnos mivel hüségnyilatkozatom van ezért azt mondják ha felbontom akkor kikell fizetnem a birságot 1 laptopról meg 1 asztali számitógépöl is kipróbáltuk router, minden ilyet kicseréltem kábeleket még más aljzatba is bedugtam a kábelt akkor is ilyen netem van akármit csináltuk,cseréltünk próbálkoztunk akkor is csak ilyen borzasztó sebességgel tudtam letölteni mit tudok ellenük tenni?

2013. ápr. 17. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Router nélkül, közvetlenül, több géppel, a speedtest.net-en mérve sincs meg a sebesség?

Ha a garantált sebességet eléri, akkor nincs miért reklamálni. Ha nem éri el, akkor erre hivatkozva ingyen felbonthatod a szerződést.

2013. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit.

A letöltésnél az a "2 mega" amit írsz, az MByte/sec vagy Mbit?

Csak mert a csomagoknál a szolgáltatók Mbittel számolnak, a 20 Mbit pedig névlegesen 2.5 Mbyte/sec.

2013. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb 250-270 KB/s-al töltök hiába mondom nekik hogy nem teljesitik a szerzödésben leirtakat ök azt mondják hogy meg van a teljesitmény és igen router nélkül is próbáltam meg másik routerrel is már kinomba összes kábelt kicseréltem szereztem kölcsönbe 1 fasza lan kártyát azzal is lassú volt mivel a rendszerbe teljes mértékig minden rendbe van ha felbontom a szerzödésemet azonnal küldik a csekket volt kint 1 szerelő az is átnézte a dolgokat azt mondta minden rendbe van nincs probléma pedig van probléma
2013. ápr. 17. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:

És ez pontosan milyen tipusú net? Kábelnet vagy ADSL?

Utóbbinál ez előfordulhat.

És amikor kint volt a szaki, nem mutattad neki hogy ez nagyon lassú? Mire mondta hogy nincs gond?

2013. ápr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mutattam hogy nagyon lassú de azt mondta hogy naná hogy lassú ha rossz a gépem ADSL internetröl van szó
2013. ápr. 21. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelőknek már nem adnak laptopot? Dugja rá az ő gépét, nézzen egy speedtestet és ennyi.
2013. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!