Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptop versus modem?

Laptop versus modem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy butának találjátok majd a kérdésemet, de nem vagyok egy infós agytröszt, ezért van szükségem rátok. A kérdésem az volna, hogy nemsokára kapok laptopot, egy Sony E-modellt és hogy lehetséges-e a modemet összekötni a laptoppal ugyanúgy, ahogy az asztali gépemmel tettem? Vagy szükség van egy usb-s összekapcsolóra, vagy megvan ugyanaz a hely neki, ahová bedughatom?



Köszönöm előre a segítséget!



2013. ápr. 10. 18:46
 1/3 anonim válasza:
na ezt most értemesebben..
2013. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mint fentebb is írtam, ezen a téren nem vagyok jó. Próbáltam úgy elmagyarázni, ahogy csak tudom, ezért kérlek beszélj velem egy kicsit tisztelettudóbban. A lényege a következő: laptopot szeretnék modemmel összekötni. Lehetséges-e simán úgy, mint ahogy az asztali gépeknél szokás(a modem kábelével), vagy szükséges hozzá egy köztes kábel?
2013. ápr. 10. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy részben igazat adjak az előzőnek: milyen modem?

Adsl, betárcsázós, mobilnet stick?

Ha utp kábeles, akkor kell a gépre ethernet hálózati csatlakozó, akkor csak átdugod az utp kábelt és beállítgatod amit kell.

Valami ilyesmi:

[link]

Ha nincs benne, akkor marad a wifi vagy pcmcia/express ethernet card.

Stickhez meg tutira lesz usb aljzat :) egy usb hosszabbító nem fog ártani.

2013. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!