Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet töltés 99%-nál...

Anonymus9696 kérdése:

Internet töltés 99%-nál megáll. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tölteni szeretnék Mozillán keresztül, de hiába... hiszen 99%-nál minden letöltés megáll :S (Szinte!)

[link]

Nem tudom, szinte mindent próbáltam már gép újratelepítésétől kezdve router-t kihúztam és csak a modemet vezettem a gépbe stb.

Valaki megtudná mondani mi lehet a baj? :S



2013. ápr. 10. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Megállás után mit csinálsz? Vársz egy kicsit majd bezárod vagy viszavonod? 99%-nál mindig megáll, ugyanis akkor ér véget a letöltés és az ideiglenes tárból akkor kerül át a célmappába a tartalom. Ez időt vehet igénybe a letöltendő fájl mérete és a merevlemez terheltségétől függően, csak ki kell várni.


Vagy esetleg órákon át így marad?


A böngésző a Firefox.

2013. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kapcsold ki a víruskergetőd, a letöltés idejére!

(vszínű, hogy az vizsgálja hosszú időn keresztül, a letöltött fájlt!)

ha, kikapcsolva nem áll meg 99%-on, egyértelműen ez okozza a problémát.

Ha kikapcsolva is jelentkezik: ...passz!

2013. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi, nem voltam gépnél!

Na tehát órákon keresztül is így marad :S Már kb. 45perce várom, hogy lejöjjön de még mindig ott áll :D

Akárhányszor, akármit elindítok megáll.

Vírusirtóm meg nincs, mert most tudtam nagy nehezen megcsinálni a gépet. (Szétégett valami csatlakozó...:S)

Nem tudom már én sem mit tudnék csinálni, de az a legnagyobb gond, hogy még Adobe Flash playert sem tudok letölteni, hogy valami videót lehessen nézni youtube-on ..:D

2013. ápr. 10. 17:17
 4/7 Neuhauser László ***** válasza:

Másik böngészővel esetleg?

Vagy valami letöltés vezérlővel (amit más böngészővel, vagy más valakinél szedsz le)

2013. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 raptors63 válasza:

Hi.Nekem ugyan ezt csinálja.Sajnos alapvető progikat sem tudok letölteni :-(

Firefox a favorit,de sajn az explorer is ezt csinálja.Kb 3 órája lett újra telepítve a gépem,vírusírtó még nincs fent.

Azt írja kb 97-99 százaléknál,hogy:"Ismeretlen hátralévő idő" , vagy hogy:"pár másodperc van hátra".

Előre is köszönöm a válaszokat.Üdv

2013. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta már jó sok idő eltelt, de szerintem a Windows nagyon buherált volt, ez lehetett a probléma.

Most egy elég jó windows van a gépemen, ezen minden lejön már :)

2014. jan. 19. 15:42
 7/7 martin66789 válasza:

Nekem is ugyanez a probléma lépett fel. Xp-t használok és még a flash playert sem tudom letölteni ami még 1MB sincs meg 99%-nál megáll.Firefox böngészőt használok annak a sima letöltésvezérlője mindennél elakad 99%-nál. Használok Internet Download Managert is a legújabbat, az is leéll 99%-nál. Ja a gépen még a programok auto frissítése is megakad 99%-nál 8 pl Java, flash player stb...)


Mit lehet tenni ez ellen ?

2015. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!