Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire jó ez Savings-Slider plugin?

Dpoker kérdése:

Mire jó ez Savings-Slider plugin?

Figyelt kérdés
edig valahógy soha nem vetem észre és nem is halottam róla.

2013. ápr. 9. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Am az egy vírus inkább mint plugin XD. Valami kuponos cucc elvileg, ahogy kiveszem a leírásból semmi haszna, egy egyszerű kis idegesítő Browser Tool.

Böngészőket támad. A kereséskor ha rákeresel googleba a forumok amiket bead mind arról szól hogy "hogy a fenébe kell leszedni mert makacs egy dög".. XD

2013. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem elég ha bővítményekből törlom mivel ccliner nem látya programok telpitése és törlése között visszon nincs
2013. ápr. 9. 11:44
 3/5 A kérdező kommentje:

mivel plugin már töröltem de itt visszon amit írnak még ott nincs mivel el téveszteni igen nehéz le írtakat



If you installed the plugin for other browsers, or to remove all:

Step 1:

Click Start, and navigate to: Control Panel.

Step 2:

Select “Add/Remove Programs” from the Control Panel. For Windows Vista/7 users, this will be called “Programs/Features”.

Step 3:

Select the app you downloaded from the listed programs, and click Uninstall/Remove.

App is now uninstalled.

2013. ápr. 9. 11:48
 4/5 A kérdező kommentje:
vagy nem ilyen nével lett telepitve
2013. ápr. 9. 11:48
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem el már töröltem chrom-ból de pc-röl is elvileg de még is ha letörlöm chromot és újra teszem meg kérdezi hozzá kivánom adni savings-slidert
2013. ápr. 10. 00:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!