Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged bejelentkezni...

Miért nem enged bejelentkezni az msn? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Eddig az volt a gond, hogy nem a legújabb msnem van, de azt már letöltöttem...és most meg nem enged be...vmi hibakódot küld: 80072efd jah és kiírja, hogy az ismerősök listája pillantnyilag nem érhető el.

Most mit csináljak? kérlek segítsetek!:) köszi


2009. szept. 21. 11:15
 1/7 anonim válasza:

Nekem is ilyen volt, és ezér kelett ujra regiznem.

És a 220 partneről fennt van nekem kemény 55.

Ennyi..:S (Az msn csodái..)

2009. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valami webmessengerrel (pl meebo.com), ha ott beenged akkor az msn-eddel van baj. Uninstall, install (egy szóval reinstall).
2009. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a 2009-es msn egy rakás sz.r... Telepítés után egy héttel elkezdte csinálni a hülyeségeit. Fagyogatott, nem láttak bejelentkezve a partnerek, nem küldte el / nem kaptam meg amit írok/írnak... Úgyhogy visszatértem a régi jó 8.5-höz. Mostanában elég gyakran rosszalkodik egyébként az msn mindenkinek. Roskadozik a szerverük biztos :D
2009. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Átálltam a Gmail csevegésre, dühítő az új MSN.
2009. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

engem ebuddy-n beenged az msn...csak a köcsög program nem enged be...ha meg régebbit töltök le akkor azt írja ki hogy töltsem le az újat, ha meg megvan az új akkor meg külde a hibakódot...már kezd nagyon elegem lenni....


A válaszokat köszi:)

2009. szept. 25. 10:57
 7/7 anonim válasza:
Állítsd át a dátumot a gépeden, és szedj le egy msn-t, majd ugyanígy kiírja, h szedd le a legújabbat, amit tegyél is meg, viszont (!) az időátállítás miatt, nem a "legújabb" at szedi le! pl lődd 2008-ra és akkor egy jó msned lesz, ha nem jön be a 2009, az talán beenged!
2009. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!