Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemailről szeretném átirányí...

Freemailről szeretném átirányítani a levelimet gmailre. Elvileg már minden ehhez szükséges dolgot megtettem, mégse működik. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés
már importáltam az eddigi leveleimet gmailre, át is jöttek.viszont csak azok vannak ott, az importálás után kapott emaileket nem kapom meg, pedig freemail-en beállítottam az átirányításnál a gmailes címemet, hogy oda továbbítsa a leveleket, mégsem teszi. mi lehet a gond? eőre is köszönöm.:)
2013. ápr. 4. 18:52
 1/3 lindmayer ***** válasza:
inkább a gmailen állítsd be hogy szedje le a leveleket
2013. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, a géméles fiókodon állítsd már be a fríméles accot, hogy onnan szedje át a leveleket, mert azt kell!
2013. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Új kérdező vagyok. Nekem az a problémám merült fel a freemail-es fiókommal kapcsolatban, hogy amikor belépek, nem látom egy mappámat sem. Ennek már egy hete, s hiába írtam a központosoknak hibakóddal együtt, de semmi változás. Így g-mail-re váltottam. Freemail-en beállítottam az átirányítást, viszont a régi leveleimet nem tudom hogy tudnám átirányítani a g-mail-es fiókomba. Van rá mód, s ha igen akkor pontosan mik a lépések. Köszönöm a válszokat! :)
2013. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!