Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet ilyenkor tenni?

PunkLayla kérdése:

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudok belépni a freemailomra, mert letörték. Nem is érdekelne annyira, ha nem azzal lennék mindenhova beregisztrálva, és nem oda jönne minden fontos üzenetem. Írtam egy másik freemailos címemről a freemailnak, hogy feltörték, erre azt mondták forduljak a rendőrséghez, ha attól félek, hogy az ott lévő infokkal valaki visszaél... Írtam is a rendőrségnek, de minek? Na mindegy...sokadik levelemre sem segített a freemail, pedig azt is megírtam neki, hogy mi volt az eredeti jelszavam, hova vagyok vele beregisztrálva stb...Lehet ezzel még valamit kezdeni?

2013. ápr. 4. 15:29
 1/1 missreckless válasza:
Hát,nem sokat tudsz ezzel már kezdeni. Amikor regisztráltál,el kellett fogadnod a felhasználási feltételeket? Talán abban le van irva,ilyen esetben kit lehet felelőssègre vonni. Sok sikert!
2013. ápr. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!