Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmail másnak is benyomja az...

A Gmail másnak is benyomja az ellenőrizze mobilszámával a fiókot?

Figyelt kérdés

Mármint sosem szokott figyelmeztetni, de most egy egész ablakos figyelmeztetést és egy rablót ábrázoló figurát nyomott elém amikor be akartam lépni a gmail fiókomba.


Másnak is? Ez ma történt először. Vagy valaki próbálgatta a fiókomat és azért kérte a Google hogy a telefonommal és SMS kóddal erősítsem meg?


Ez valami újítás hogy ilyen erőszakosan az arcomba nyomja az SMS megerősítő kód lehetőségét vagy csak olyankor nyomja ha mondjuk valaki próbálkozik szokatlan helyről a levelezőmbe bejutni?



2013. ápr. 4. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam már beugrott néhányszor ez a figyelmeztetés, de én ki szoktam ixelni. Nem szeretem ha erőszakosan kérik a telefonszámom!
2013. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyis tud rólad minden információt, miért pont a telefonszámodat akarod eltitkolni?
2013. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert azt nem tudja!
2013. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudja csak nem akarja az orrodra kötni.
2013. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Akkor miért kérdezi? Csak?

Ostoba vagy aki minden hoaxot elhisz!

2013. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!