Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 80 - 100 Mbit-es internet...

80 - 100 Mbit-es internet feltöltést honnan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Budapesten, viszonylag elfogadható áron hol tudnék ilyet beszerezni magamnak? Keresgéltem már én is de csak ilyen cégeknek valót találtam havi 120.000-ért ami nem igazán való az én ínyemre. Inivtel 60Mbit feltöltést ad 17 ropiért. Nekem 80-100 Mbites feltöltés kéne elfogadható árért.

2013. ápr. 2. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kell neked annyi? Nem olcsóbb, ha bérelsz valahol egy szervert?
2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan lakossági internet csomagot egyik szolgáltatónál sem fogsz találni amiben 80-100 Mbit a feltöltési sebesség. Ha torrenthez kell akkor én is inkább seed szervert ajánlok.
2013. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Saját média szerver működtetéséhez.
2013. ápr. 2. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz szerintem elég lesz a 60 Mbit feltöltés is ( gyorsabbat úgyse nagyon fogsz találni ): [link]
2013. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ekkora feltöltési sávszélesség csak szervernek kellhet. Akkor pedig már olcsóbb, ha fogod a szervert és bérelsz egy helyet a szerverhotelben, ahol kapsz egy 100Mbit-es BIX vonalat havi 20ezer körül.
2013. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!