Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltöttem youtube-ra egy...

Feltöltöttem youtube-ra egy filmet de másnapjára letiltották mert hogy követeli a Universal Pictures szerzői jogokat hogyan töltsem fel úgy hogy többet ez ne forduljon ellő? Valamit a videó alá kell irni vagy hogy?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne tölts fel jogvédett anyagot mondjuk.
2013. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondja. Jogsértést max akkor nem követsz el ha tetemes összegekért megveszed a jogát a filmnek hogy sugározhasd. Meg YT-n ez nem tom hogy működik, de nincs neked annyi pénzed.
2013. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Töltsd fel még párszor, aztán végleg kitiltanak.

Ami nem a te szellemi terméked és nem rendelkezel a terjesztés jogával, azt nem töltheted fel. Az egy dolog, hogy mégis sok film fent van, de csak annyi, hogy azokat még nem vették észre.

2013. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem úgy működik hogy valami oda irok a videó alá hogy jogok vagy valami és akkor nem fogják törölni? mert van sok film fent YT-n és azokat meg nem törölik épp ezért töltöttem fel én is filmet és még hozzá 2001-es ...
2013. ápr. 1. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Azzal hogy te YT-n közzé teszel filmet, megkárosítod a film készítőit mert ingyen felkínálod mindenkinek az ő produktumukat, amit ők azért készítettek hogy profitáljanak belőle. Most min változtat hogyha ez és ez szellemi tulajdona?!


Kapizsgálod már?

2013. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de akkor hogy hogy mások feltölthet filmet kétlem hogy ők megvették a jogokat ...
2013. ápr. 1. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem egészen értem a szabályozást, egyszer feltöltöttem egy két és félperces részletet az All Quiet on the Western Front-ból (1930). Egy ilyen részlet csak reklám egy ilyen régi filmnek, amit szerintem manapság elég kevesen kereshetnek és egy ekkora részletre még csak ráfogni sem lehet, hogy pótolná a teljes fim megnézését. Teljes filmek és hosszabb részletek vannak feltöltve hónapokig más filmekből, ez az egy, ahol ráadásul imdb linkkel megjelöltem, hogy melyiket keressék a nézők, valamiért ]{urvára szúrta a szemüket. Egy 82 éves filmnél!


Bár meg tulajdonképpen nem lep meg, az USA szerzői jogi törvények egyszerűen borzalmasak és még inkább szigorítanának rajta (ACTA; SOPA), hogy egy képet se tölthess fel a saját blogodra az írott kritikád mellé, mert letiltanak a g€cibe.

2013. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 uno20001 ***** válasza:
Írd a videó leírásába angolul és magyarul, hogy a Videóban látható anyag a xy filmstúdió tulajdonában van.
2013. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!