Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem szoktam torrentezni de...

Somi9224 kérdése:

Nem szoktam torrentezni de most szükségem van rá. Csak egy olyan gondom akadt, hogy ha fut a kliensem akkor nem tudom használni az internetet. Egy böngészőben sem. (utorrent, routheren keresztül) Valaki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt vedd tudomasul,hogy a torrentezes felzabalja az egesz netet.
2013. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van. azzal én tisztában vagyok.. csak azzal nem vagyok kibékülve, hogy hiába nincs letöltés.. tehát semmit nem töltök lefelé.. csak szimplán a seed megy 1-2 kbit-el akkor sem tudom használni a netet.. (11/512 mb/s)
2013. ápr. 1. 13:17
 3/4 A kérdező kommentje:
nem beszélve arról, hogy a másik gépen ha használom ott megy tökéletesen.. ha megy a kliens ha nem.. ott mindig működök az internetem.. a laptopomnál pedig elég ha csak fut a kliens és már nincs netem..
2013. ápr. 1. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
be lehet állitani h mekkora sávszélességet vegyen igénybe
2013. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!