Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható az Ebay?

Megbízható az Ebay?

Figyelt kérdés

Aki rendelt már róla elégedett volt?

Van esély arra hogy átvernek?


2013. márc. 30. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden aukciós oldalon az Ebay-en is vannak csaló személyek de ezt az adott személy értékelésein is látod.
2013. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulnak csalók, de nagyon ritkák, mert az eBay is üldözi őket. Azon kívül biztosítva vagy, mert ott a buyer protection. Ha nem jön meg az áru és az eladó sem hajlandó megoldani a problémát, akkor az eBay visszafizeti a pénzed.


Én 10 éve eBayezek, rendeltem már párszáz dolgot és eddig csak egyszer szívtam meg, de akkor sem buktam nagyot (akkor még nem volt buyer protection)

2013. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Drone007 ***** válasza:

Én csak 5 éve eBay-ezem, de én is túl vagyok párszáz vásárláson. Eddig két esetben volt kifogásom, és mindkétszer vissza is kaptam a pénzt, szóval csak ajánlani tudom az eBay-t.

Összehasonlítva a magyar teszvesz és vatera oldalakkal ezerszer biztonságosabb!

2013. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!