Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért fogy el ilyen gyorsan a...

Miért fogy el ilyen gyorsan a mobilnet?

Figyelt kérdés
10gb korlátozott, és egyszerűen 1 hét alatt elfogy... nem youtubozok, nem cs-zek, semmi skype... mi lehet a probléma?
2013. márc. 30. 16:36
 1/4 Donyi1988 ***** válasza:
azt tudom hogy a vodafonnál nem csak a letőltést, hanem az oldalak megnyitását is mérik, nálam a 2gb az elmegy 1 nap alatt!
2013. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

@Donyi:

"nem csak a letőltést, hanem az oldalak megnyitását is mérik"

Igen, mert az oldal "megnyitása" is letöltés. :)


@Kérdező:

Nézd meg a Windows Automatic Update-et, meg a programjaidat, hogy frissülnek-e automatikusan. Ami felesleges, annál kapcsold ki.

Illetve ajánlom a NetWorx nevű programot, ami naplózza az adatforgalmat. Mutatja is szép grafikonon realtime, illetve visszakereshető napi/havi/évi bontásban a felhasznált mennyiség. Beállítható kvóta is, és jelez neked, ha elértél X %-ot.

Egyébként a Windows Feladatkezelőben, az Erőforrás-figyelőben láthatod, mely program tölt le éppen a netről.

2013. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki kell kapcsolni az automatikus frissítéseket, meg tegyél fel comodo tűzfalat. Azzal beállítod hogy csak a böngészőt engedje át, használj operát turbo modban kevesebb adatforgalmat csinál. Meg egyes oldalak is zabálják az adatot.
2013. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Automatikus frissítések ki vannak kapcsolva. De nem is ez a lényeg.. Régen 8gb korlátozott netem nem fogyott el állandó youtube mellett( szó szerint) apám is rengeteget youtubozott, osztogatta a zenéket, rengeteget ült facebook előtt, énis cs-ztem, skypen fentvoltam , és 4-5 giga ment el számlazárásig. Most 10+6 giga van, de a +6 giga Plusz költséggel járna, szóval a 10 giga van érvényben, amit pár nap alatt átlépünk semmi youtube, stb... Érthetetlen
2013. márc. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!