Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen netet ajánlotok? Fontos

Milyen netet ajánlotok? Fontos

Figyelt kérdés
Film és sorozatfüggőnek mondanám magam. T-mobilos mobilnetem van. (16GB) Volt, hogy 5 nap alatt elfogyasztottam. Ilyenkor úgy belassul, hogy kínszenvedés még híreket olvasni is. Nagyobb csomagba nem akarok menni, mert így is elég drága. Tudtok valami elfogadható netet ajánlani? Ami elég gyors, nem lassul, és megfizethető?
2013. márc. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A mobilinternet nem igazán szórakozásra lett kitalálva, hanem inkább arra hogy ha a munkád során utazol és internetelérésre van szükséged akkor legyen, például levelek kezelésére.

Persze már a sok GB-os csomagok a letöltőknek kedveznek, de ha ilyen mennyiségű aktivitásod van akkor a vezetékes netben kellene gondolkodni. Ott az adatforgalmi korlát százszorozódik, de akár végtelen is lehet. Házon belül még akkor is szét tudod wifivel szórni a vezetékes jelet.


Más szolgáltató is nagyon magas havidíjjal adja a viszonylag kicsi adatforgalmi korláttal rendelkező netet.

2013. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 miért.én? ***** válasza:
#1-nek igaza van. Ha ilyen sokat filmezel, mindenképp rossz választás a mobilnet. A vezetékes társához már nagyon kedvező árakon hozzá tudsz jutni.
2013. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Esetleg melyik szolgáltatót ajánljátok?
2013. márc. 28. 01:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!