Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok belépni a gmail...

Hogyan tudok belépni a gmail fiókomba?

Figyelt kérdés

Egyszer csak azt írta ki a gép,hogy átirányítási körbe került,majd 1x be tudtam lépni,aztán nem fogadta el a jelszavamat,kérte a másodlagos lev.címet,beírtam,aztán a tel számom,de ezt kb 2 éve írtam be,és azóta új számom van,nem is emlékszem rá,de még ha elő is tudnám keresni,arra küldene egy kódot,de a sim kártyákat le kellett adnom,mert céges volt,ezért nem tudnám megnézni.Ilyenkor mit lehet kezdeni?semmit?Felejtsem el?:-(kérem aki tud valamit,amit megpróbálhatnék,segítsen...

Egy csomó kép a gyerekeről,fontos levelek,stb....



#gmail fiók kód
2013. márc. 27. 16:34
 1/6 anonim válasza:
a másodlagos címre nem kaptál semmit?
2013. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most próbáltam belépni,de már azt sem engedi,az meg a férjemé,már ő is örjöng :-(
2013. márc. 27. 16:58
 3/6 anonim válasza:
és a férjednek nincs másodlagos email címe? vagy neki a tiéd volt?
2013. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pontosan!:-(a pancserek!
2013. márc. 27. 21:22
 5/6 anonim válasza:
hát akkor ha eszetekbe nem jut a jelszó..sok szerencsét:)
2013. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megvan a bibi,valaki feltörte a fiókomat san huanból,meg még valahonnan,most be tudtunk lépni,de azért elég szar érzés.
2013. márc. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!