Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenyegeben melyik a jobb?...

Lenyegeben melyik a jobb? face vagy twitter?

Figyelt kérdés
En facebookn vagyok de utalom,semmi exra nincs benne,meg a hi5 is jobb volt.Mibe jobb a twitter es mannyien hasznaljak itt keleteuropaban?Mi a lenyege?Miert pont twitter?Kosz elore is.

2013. márc. 26. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Fb-t többen használnak
2013. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A twitter kifejezetten arra van hogy elmond másnak a sztoridat, mutogasd magad ha úgy tetszik... Kövesd és lesd. Magyarországon alig van pár ezer felhasználó...
2013. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
FB-t többen ismerik és használják.A twitter az inkább alkalmasabb arra aminre tervezték, tehát közösségi oldalnak, kapcsolattartásnak, a FB meg minden hülyeségre jó, közösségi oldalnak nem igazán.
2013. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lenyegeben a facebook se mas,ha egy ismerosom lajkolja az o egyik ismerosenek a kepet en azt megtudom,csak az a kerdes h erdekel e?Rosszabb nem lehet a twitt gondolom.
2013. márc. 26. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a baj vele hogy nem használják...Amúgy a legjobb a G+!
2013. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mugy egy kepnel mit kelent a retweet es a reply?a reply gondolom amolyan komment,de a retweet nem tudom mire jo.
2013. márc. 26. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:
twitteren alig van pár magyar, a google féle cucc pedig kihaltabb mint a pénztárcám, szoval szerintem fb a nyerő
2013. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és a twitter inkább blog, tumblr szerű
2013. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

#6 Reply, amikor válaszolsz valakinek az üzenetére.

ReTweet, ahogy benne van a nevében újra tweeteled valaki üzenetét, így olyan emberekkel oszthatod meg valaki véleményét, akit a te követőid esetleg nem ismernek.

2013. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jopeti válasza:
Én csak egyetem miatt, meg nagyon kevés kapcsolat tartásra használom a féjszbúkot. Twitteren én válogatom meg h kit ovlassak és így adódik h értelmesebb viccek hírek stb. szerintem jobb:)
2013. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!