Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi változik, ha telepítem az...

Mi változik, ha telepítem az Internet Explorer új verzióját (IE8)?

Figyelt kérdés

a youtube-on van kiírva h.telepítsem az IE 8-at,mert különben nem tudom majd használni az oldalt...miben lesz más a Explorer, ha telepítem ezt az új verziót?könnyű eligazodni rajta?


amúgy vannak gondjaim a mostani Explorer-el is,hibaüzeneteket küld(iexplore.exe...)ezt előbb meg kéne oldani,vagy csak egyszerűen telepítsem az újat?vagy előtte törölni kell a régit?nem vesznek el így adatok?(kedvencek stb..)?


bocsi a sok laikus kérdésért?


2009. szept. 18. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj Firefoxot vagy Chrome-ot. Az Explorer szar.
2009. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha mégis fent hagynám,akkor mellé is letölthetek másikat is?akár kettőt is?
2009. szept. 18. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, bármennyi böngésző lehet a gépen.
2009. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.)
2009. szept. 18. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a bajom az Internet Explorer 7-el, bár nem nagyon használtam. Amikor felajánlotta a Microsoft az IE8-at, letöltöttem és telepítettem. Ez azért sokkal gyorsabb és biztonságosabb lett, bár nem sokat használom. Mindkettő (IE7 és IE8 is) fent van, de alapértelmezett a 8-as. Ennek ellenére az én kedvenc böngészőm maradt a Firefox.
2009. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a legjobb megoldás az lenne, ha az IE8-at letöltenéd, telepitenéd, megmaradnak a könyvjelzők is. Viszont töltsd le és telepitsd a Google Chrome 3.0-át [link] .Aztán amikor települt (villámgyorsan), akkor a Csavarkulcs alatt Könyvjelzők és beállítások importálása. Itt állítsd be az IE-t, kapsz egy gyors böngészőt, a megszokott dolgaiddal együtt!
2009. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hálásan köszönöm.)
2009. szept. 18. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Valóban, ahogy az előttem szóló mondja.

Én eddig operáztam, mert a gépem sem volt egy sebesvonat, és még az új gépen is az opera volt a leggyorsabb. Most is nagyon bejön, de ahogy megjelent a tuningolt google chrome, kicsit gyorsabb az operánál is! De optikai tuningot is kapott, jobb lett az indexkép kezelése, vannak színsémák, nem olyan nagyon vad nomád!

2009. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is:))
2009. szept. 19. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!