Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fórumról hogy lehet bejegyzést...

Fórumról hogy lehet bejegyzést törölni?

Figyelt kérdés
szeretnék letörölni egy bejegyzést, de nincs kint semmiféle lehetőség ahol tudnám törölni.. ha tudna valaki esetleg segíteni azt megköszönném:)

2013. márc. 26. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A címsorban van olyan, hogy FAQ. Oda katt és elolvasod, amit a hozzád hasonló lusta userek már kérdeztek az üzemeltetőktől, holott csak el kellett volna olvasni a használati leírásokat.
2013. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiemelt jogkörű felhasználó tud törölni a legtöbb esetben, ez pedig az adott fórum moderátora. Ha a hozzászólást lehet jelenteni akkor azzal próbálkozz, ha van külön felület ahol be lehet jelenteni a törlendő dolgot akkor ott, vagy levélben a moderátornál, egyes oldalaknál a tulaj vagy adminisztrátor is el tudja ezt végezni.
2013. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. márc. 26. 17:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Vazeratti! Én nem nevezem magam "lusta usernek",csak szimplán nem állt rendelkezésemre ilyen lehetőség, ugyanis a fórum semmilyen tájékoztatást nem ad a bejegyzés törléséről.. ha tehettem volna, akkor elolvastam volna, és most nem írtam volna ki a kérdést.
2013. márc. 26. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Melyik fórum?
2013. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!