Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal-on nem kapok értesítő...

Paypal-on nem kapok értesítő emailt. Miért?

Figyelt kérdés

A business paypal account-omhoz létrehoztam egy "buy now" buttont, amivel a weblapomról lehet vásárolni. Próbaképpen 1 Ft-osnak állítottam be, és utána egy már régi, meglévő magán paypal account-omról "vásároltam" magamnál, hogy lássam, minden müxik-e.

A kifizetés megtörténik, a buyer (vagyis a magán fél) kap is emailt, arról hogy fizetett.

A seller nem kap emailt, pedig az email notifications-nél be van állítva. A history-nál is látszik, hogy jött pénz (amiből persze levonva a tranzakciós díjat nem is marad semmi...), de egyébként minden ok, csak e-mailt nem küld az eladónak.


Lehet, hogy azért van, mert csak 1Ft-tal próbálkoztam, és annak nagyobb a költsége, mint maga az összeg??

De attól még tranzakció, kéne e-mailt kapnom, nem?


2013. márc. 26. 17:07
 1/1 BM-Striker ***** válasza:
Ezt inkább a paypal ügyfélszolgálatának írd meg.
2013. márc. 27. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!