Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-mobile Broadband Stick E352...

T-mobile Broadband Stick E352 és E3131 között mi a különbség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg E3131 Stick-et használok netezéshez Net&Roll M díjcsomaggal, a szomszédom viszont E352-t használ ugyanezzel a díjcsomaggal. Mi a külömbség a két Stick között, mert az övével sokkal gyorsabban lehet pl. videokat nézni, mint az enyémmel. Áthozta, kipróbáltam az övét, tökéletesen működik és amint már említettem neki is ugyanolyan előfizetése van mint nekem. Nem értem mi lehet a probléma? Kérem aki tudja segítsen! Előre is köszi!
2013. márc. 25. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az E3131 Stick sima HSDPA képes Stick amivel maximum 7,2 Mbit/s-es sebességet lehet elérni míg az E352 Stick HSPA+ képes aminek a maximum sebessége 14,4 Mbit/s ( azaz pont a duplája a E3131 Sticknek ).
2013. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ:)
2013. márc. 25. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Fals információ. Az E3131 max. 21 Mbps letöltésre képes a gyári Huawei adatok szerint, a gyakorlatban kb. 14 Mbps-t szoktak mérni. A magyar T-mobile oldalán 7 Mbitesnek írják, valószínűleg azért, mert elsősorban Domino csomaghoz adják és ott a letöltést eleve 7 Mbitre korlátozzák.

Több változata létezik: Hisilicon, Qualcomm chipsettel és számos firmware verzióval. Az lehet, hogy egy újabb firmware megoldaná a problémát. Külső antenna is sokat segít, még akkor is, ha látszólag a térerő megfelelő.

2013. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!