Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vezeték nélküli hálózati...

Vezeték nélküli hálózati kapcsolat van, de ajelerősség rossz vagy nagyon gyenge. Ettől még tudok netezni. De ez mit is jelent? Sebesség 54, 00 Mbps. Ez akkor jó?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt lehet csinálni,hogy a figyelmeztetésen jobb egér-Tulajdonságok-és a pipát kivesszük ,majd OK.Ezek után többet nem jön ez a csúnya felirat./kép/

[link]

2009. szept. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AZ 54Mbps az jó. Ha kicsi a jel akkor egyre többet hibázik az átvitel lelassul megszakad a kapcsolat.
2009. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na igen, ma vittem el a sticket a szervízbe, ugyanezzel bosszantott napok óta (nagyon gyenge a jel, megszakadt állandóan a kapcsolat). Elővettem a régi E220-at, a stick szoftverét letöröltem és újratelepitettem a modemet. 7.2 Mbps a sebesség és semmi gond nincs. Eszközhiba.
2009. szept. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!