Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítsen már, hogyan...

Valaki segítsen már, hogyan lehet erről az oldalról levarázsolni a feltöltött filet? Hiába várok meg kattintok a linkekre sehogy sem sikerül! Ha valakinek sikerül feltölthetné máshova! Fileice. Net/download. Php? File=3gdr9

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Fizetned kellene pár ezer forintot a hozzáféréshez, de nem garantált hogy te onnan bármi használhatót megkapnál.

Ha valami létezik és működik és legális, azt máshonnan el kell tudnod érni. Ha hack, vagy csalás vagy bármilyen illegális dolog, az direkt ide kerül hogy ne kapj semmit, de a pénzed elszedjék.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__38..

2013. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy akkor minek van olyan fül hogy Regular meg Premium download lehetőség ha nem tudom leszedni :S

Akkor ezek szerint más oldalról el se tudom érni ezt a programot ?

2013. márc. 23. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A linken egy "hack" található. Ha igazi lenne és működne azt feltették volna más helyre is, és letölthetnéd ingyen. Ezért mondják, hogy ami hack az átverés. Vírust tölthetsz le, vagy semmit, mert beetetnek valamivel amit önként letöltenél és elindítanál mindenféle elővigyázatlanság nélkül.
2013. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, na mindegy akkor nem szenvedek a keresgéléssel
2013. márc. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!