Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik azoknak az emberek...

Mi történik azoknak az embereknek a facebookos oldalával akik meghalnak?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon kényes téma és nem akarok ezzel senkit sem felzaklatni vagy ilyesmi, csak mégis érdekel. Sajnos van több olyan ismerősöm, aki meghalt, de az ő hozzátartozójukat mégsem kérdezhetem meg. Kell valahol jelenteni és letörlik, vagy mi lesz vele?
2013. márc. 22. 23:17
 1/3 anonim válasza:
Jó kérdés. Szerintem ha a hozzátartozók tudják a kódot, letörlik az elhunyt fiókját. Más nem hiszem hogy történne.
2013. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha tudjak a hozzatartozojuk a kodot akkor elrendezik ok. ha pedig nem akkor mivel halott az illeto es nem lep fel hosszu ideig a fb-ra automatikusan torlodik szerintem.
2013. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk meghalt a tanárunk, egy ideig még valaki lájkolgatott a nevéről,volt is belőle balhé, hogy milyen bunkó, aztán törlődött az adatlap
2013. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!