Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy is működik ez access...

Hogy is működik ez access point-nál?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen access point-om van. Az internetem nem kábeles, hanem mikrohullámon jön, ezt az eszközt is a cég adta. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet-e ezt úgy használni, hogy rá tudjak kapcsolódni a wifis telefonommal és tabletemmel( mert sok helyen azt az infót olvastam, hogy csak a jel fogadására képes az access point, ezért vegyek egy másik routert, amivel tudok wifit létrehozni, viszont ezt az access pointot nem tudom kiiktatni, mivel a szolgáltatóé) Elmagyarázná nekem valaki hogyan működnek ezek a dolgok? Most komolyan vennem kell egy új routert és egyszerre kell használnom a kettőt?



2013. márc. 22. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen venned kell egy másik routert.

Pontosan úgy van ahogy írtad, az access point-od amit adtak az csak a jel vételére alkalmas jelen pillanatban, nem tud egyszerre venni is, meg szórni is.

Kell egy router, azt dugod rá, beállítod megfelelően(szolgáltatásodtól függően), és már netezhetsz is wifin és vezetéken, egyszerre több gépen legyen az tablet, okosteló....stb...


Az access point nem kiiktatható, mivel jelenleg az az internet szolgáltató készüléked, azt kell osztanod, és egyszerre kell használd őket.


Üdv.

KA

2013. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!