Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltök egy webkamera...

Ha letöltök egy webkamera drivert, azt, hogy kell kicsomagolni, és használatba"venni"? Sos

Figyelt kérdés
Van egy használt laptopom,újra lett rakva rá a w8,webkamerám nem működik.Albacomp márka,ennyit tudok,telepítő cd nincs,a gyártó oldaláról leszedett driver nem műkszik.Az eszközkezelőben ennyit találtam a wekamerámról(beépített):USB2.0 Nincs valami univerzális driver??Tudom béna kérdés, de ez van, nem értek hozzá. :(
2013. márc. 22. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az eszközkezelőben a Tulajdonságok Részletek fülén a hardver azonosítóra keresel a neten, akkor nagyobb eséllyel jutsz driverhez. Feltéve persze, hogy Win 8-ra van hozzá driver.
2013. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet nincs is hozzá driver?akkor használhatatlan a webcam?
2013. márc. 22. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, igen.

Mivel nem tudunk semmit a gépedről, nehéz megmondani h mennyi az esély arra, hogy készítettek driver hozzá.

2013. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem!Köszönöm a segítségedet!!!Majd várok akkor ,hátha valaki segítene személyesen,inkább nem baromkodok :S
2013. márc. 22. 13:41
 5/5 A kérdező kommentje:

USB\VID_0402&PID_5602&REV_0100

USB\VID_0402&PID_5602


ezt találtam az eszközkezelőben a részleteknél

2013. márc. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!