Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco EPC3925 modememet...

Cisco EPC3925 modememet szeretném összekötni D-link dir600-as routeremmel, hogyan kell?

Figyelt kérdés
D-link dir600 ról is szeretném használni a wifit! Valaki legyen szíves segítsen! köszönöm!

#router #D-link dir600 #Cisco 3925
2013. márc. 21. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ugye tudod hogy a cisco-ban is van wifi?
2013. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy van benne! A célom az lenne hogy növeljem a wifi lefedettséget a házban és az udvarom
2013. márc. 21. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:

1.A D-Link router LAN IP címét beállítod úgy hogy egy alhálózatba legyen a Cisco IP címével. ( Tehát a Cisco modem IP címe 192.168.0.1 akkor a D-Link router IP címe mondjuk 192.168.0.2 legyen )

2. A D-Link routerbe kapcsold ki a DHCP-t hogy nem hozzon létre még egy alhálózatot.

3. Összekötöd a két eszközt egy UTP kábellel úgy hogy a D-Link routeren az egyik LAN csatlakozóba dugod a kábelt és még véletlenül sem a WAN csatlakozóba.

4. Beállítod a D-Link router WiFi-jét úgy hogy ne zavarja be a Cisco modem WiFi-jét. ( Azaz ne legyen mind a kettő ugyan arra a csatornára állítva ).

2013. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Az első pontot kiegészítem azzal hogy a D-Link routeren azon kívül hogy egy alhálózatba legyen az IP címe a Cisco-val arra is ügyel hogy a Cisco DHCP-je által kiosztott IP tartományon kívül essen a D-Link router IP címe.

2013. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess le a "Routerek karöltve" fejezethez.

2013. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
T-home set top box es annak is kene mukodnie netezes kozbe ugye?
2013. ápr. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Sikerült beállítanom nekem is ezvolt a problémám!


De most aztcsinálja van internet de néha szakadozik elmegy aztán 10-15 mp és visszajön?! ez miértlehet?

2013. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!