Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a Facebook kinézeté...

Hogy tudom a Facebook kinézetét változtatni?

Figyelt kérdés
Mert nemrég megjelent 1 újítás, ahol az egész facebook kinézete megváltozott. Viszont haverom is meg akarja csinálni, de nála nem lehet, mert neki nem ajánlotta fel valamiért. Hogyan lehetne megváltoztatni az övét is az új Facebook kinézetre?
2013. márc. 21. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vezetik be egyszerre mindenkinek, a fenti linken lehet feliratkozni a várólistára hogy az elsők között legyél. Aki nem iratkozik fel, ahhoz lehet csak egy év múlva vagy még később ér el a frissítés.

2013. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy akkor nálam miért adta be elsőre? A megjelenés után pár nappal. Nem iratkoztam fel ehhez sem. Annyit tudtam, hogy megjelent az új skin, mert olvastam valahol. Pár nap után meg 1 ilyen felajánlás jelent meg a főoldalon. Tetszik az egész, csak az volt az érdekes, hogy a többi ismerősöm nem is tudott erről.
2013. márc. 21. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismert hogy kik és milyen sorrend alapján kapják meg. Van aki egészen az elején, van aki még 1-1,5 évvel később sem. Több mint 1 milliárd profilt kell átállítani, ami akkor is hónapokba telik ha másodpercenként több profil is átvált egyszerre.
2013. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valójában ez nem egészen így van, már van benne valami rendszer.

Amúgy azért kaptad meg te is, mert benne voltál biztos teszter sorozatba, vagyis találomra belekerültél, de az lényegtelen.

Találomra pár felhasználó(első hullám) kipróbálhatta az új skint, csak nem jött annyi visszajelzés mint amennyinek legalább kellett volna jönnie, így még egy hullám és így tovább.

Ha szerencsés vagy akkor bekerülsz, ha a várólistára iratkozol fel, akkor se biztos hogy hamarabb bekerülsz, mint mondjuk valaki olyan, aki fel se iratkozott, bár már a feliratkozás alapján váltódnak át, de nem egyszerre, mert az zűrös lenne a rendszernek.

Lehet még 1 év is mire átvált mindenkinek, főleg hogy már más újdonság is megjelent mellette:


[link]


Szóval nem olyan könnyű, nem mindenkinek van esélye a megszerzésére most, főleg hogy fejlesztés alatt áll még a téma, ez a kereső meg még csak béta(teszt).

2013. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen: Ez nem frissítés, mint ahogy a timeline se az, illetve a chat-en a web/mobil állapotjelző se az(főleg hogy azok már rég óta ott vannak, csak ki voltak kapcsolva, mint ahogy a dislike funkció is).
2013. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!