Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állíthatom szabadon a...

Hogy állíthatom szabadon a firefox-ot? (lent)

Figyelt kérdés
Néztem infókat firefox gyorsítására van 1 olyan hogy network.http.pipelining.maxrequests ami nekem 8-on van és azt elv. át állíthatnék 30-ra de nem megy mert mik. megnézem mindig marad 8-on.Előtte csinálnom kéne valamit hogy működjön?És azt csak mellékesen ha még tudtok írni dolgokat gyorsítására akkor írhattok.Ez nem kell: [link]

2013. márc. 19. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

ádi,

ez a ff gyorsítás,ez egy nagy humbukk,

nincs erre semmi szükség,sőt,nehogy megcsináld,

én évek óta ferifoxot használok,elég jól ismerem is,azért merem ezeket írni,

2013. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj Ramdisk-et a firefox cache tárolására és/vagy ne tarts megnyitva 300 oldalt. Máshogy nem igen lehet gyorsítani semelyik böngészőn.
2013. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kedves válaszokat.ádi:).Na de amúgy miért nem lenne ilyenekre szükség?Az oké hogy sok ideje használod de most lelassították a netem és csak azért kérdezem.
2013. márc. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!