Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Laptopról wifi megosztás...

Laptopról wifi megosztás kábellel asztali gépre. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne van egy laptop ami wifiről kapja a netet egy mobilstick-ről ami egy teleppel szórja szét a lakásban. Hogyan tudnám erről a laptopról kábellel megosztani a netet egy asztali gépre?

Sajnos se router-em semmi egyszer működött de most folyamatosan "nem azonosított hálozat" mind két gépen win7 van. Kerestem már a googleban erre magyarázatot de semmi.

Köszi

Üdv



2013. márc. 18. 19:59
 1/6 anonim válasza:
Nekem annó úgy sikerült, hogy csináltam egy crossoveres kábelt oszedugtam a két gépet, majd az osztó számítógépen hálózati hídba kapcsoltam mindkét hálózati helyet...
2013. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A laptopon a hálózatot AD-HOC üzemmódba kell állítani. tehát internet megosztásra
2013. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

(elözö!) mellékelt kép ha szeretnél csinálni:

[link]

2013. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hálózati híddal az a baj, hogy a géped látszódni fog kintről.


oszd meg a wifis kapcsolatot, majd kösd össze a két gépet. A win7-ek beállnak fix IP-re. ha mégsem, akkor adj mindkettőnek fixet, és a második gép alapértelmezett átjárójának írd be a osztó gép általad megadott IP címét

2013. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
probáltam egy hálózati hidat de semmi. írtam be ip címeket ahogy mondtad, de csak otthoni hálozat internet még mindig semmi az internet megosztás bekapcsolva....
2013. márc. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!