Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook rendszeres lefagyás...

A Facebook rendszeres lefagyása lehet böngésző hiba?

Figyelt kérdés

IE9 böngészőt használok, a gépemen Win7 (64 Bit) op. rendszer fut. Az utóbbi időben egyre gyakrabban lefagy a Facebook hozzászólás írása közben. Van, amikor néhány másodperc után magához tér, és van, amikor be kell zárni az oldalt, és újra kell indítani. Bosszantó, amikor elveszik, amit fél órán keresztül írtam.

Szerintetek egy másik böngésző oldaná meg a problémát, vagy a hibát valahol máshol kell keresni?



2013. márc. 18. 19:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ennyire ne tolongjatok... :)
2013. márc. 18. 19:42
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

Nem értünk rá, mert "fészbúkoztunk" :)

Egyébként próbáld meg a Google Chrome-val. Nálam is hasonló problémák voltak IE-vel, sőt a Firefox sem volt igazán jó. Chromeval hibátlan.

2013. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
Hogy is vagyunk azzal a "tolongással"? :)
2013. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt vagyok, csak már nem is reméltem, hogy választ kapok. Köszönöm a segítséget. Megpróbálom a Google Chrome-ot, bár már korábban valamikor használtam, csak nem tetszett benne valami...
2013. márc. 21. 08:21
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Régebben nekem sem nagyon tetszett, aztán pár hete, amikor az IE használatával katasztrofális lett a Facebook, de még a Firefox is csak "nyögött" vele, meglepő módon a Chrome-al szinte megtáltosodott. Azóta csak ezt használom, bár azért minden részével nem vagyok elragadtatva, viszont ez tűnik a leggyorsabbnak.
2013. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az IE menürendszere valamiért jobban bejön, vagy csak arról van szó, hogy ezt szoktam meg az idők során. DE végülis azt is csinálhatom, hogy párhuzamosan van fent két böngésző, és a Facebook-hoz a Chrome-ot használom, minden máshoz az IE-t.

Kíváncsi lennék, eredetileg a Facebook-ot melyikhez fejlesztették ki, vagy melyik hozzá az ajánlott.


Köszi mindenesetre! :))))

2013. márc. 22. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!