Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most már ötödször küld az...

Most már ötödször küld az email-címem random ex-címzettjeimnek egy linket. Mi az oka? Hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

kábé 7 címzettnek mindig, és hivatalos személyeknek is akiknek egyszer valamikor küldtem egy-egy levelet. Az a szerencsém hogy valamikor magamnak is szoktam fájlt küldeni, és a saját címemet is kiválasztotta. Yahoos a címem, ha ez számít valamit. Futtattam Nod32-t (4.2.71.2, állandóan friss), reistry-t tisztítottam, egy informatikus srác ComboFixet futtatott nekem legutóbb, de most megint megtörtént. A klienssel történt volna valami, törölnöm kell a címemet? Nyilván a fél életemet kitörölném vele...

Most épp ezt a linket küldte (/-ek helyett [per]-rel írom):

[link]

a tárgy pedig ez volt:

[link]


és én vagyok az állítólagos feladó.

Angol fórumok sem igazán informatívak ezügyben.

Tud valaki segíteni hogy mi a frász ez?

előre is köszönöm



2013. márc. 18. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet vírus...

Nod32 xart nem ér... (Nod32 nem jelzet... Wow játék jelzet 1x egy vírust s gépemen azóta csak kaspersky....)

A e-mail jelszód gondolom már a vírus elküldte valahová és onnan ténykedik...

Változtasd meg a mail jelszód egy tiszta gépen....

Ha akkor is küldi vírus kizárva.

de szerintem azért futtass le egy kasperskyt, hátha.

2013. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!