Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft felhasználó név?

Minecraft felhasználó név?

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne a Minecraft c. játékról:

1, Nem rég regisztráltam be a minecraft.net-re, s ott kitöltöttem mindent helyesen. Meg is erősítettem az e-mail címemet, de mikor aztán beléptem akkor az oldalra user name-nak a e-mailemet adta ki. Regisztráció során nem kérdezte, hogy mi legyen az felhasználó név.. szóval ezt, utólag hogyan lehetne beállítani, hogy mi legyen a nevem a játékba? (ha megveszem az eredeti játékot akkor is a e-mailom lenne a user name helyén?)

2, Eddig csak craccelve használtam a játékot. Nagyon megtetszett ezért eredetibe is meg akarom venni. Ha megveszem, a craccelt verzió automatikusan átrakja a világokat az eredetibe? Mert nagyon sok munkám van egy-két világgal. :)



2013. márc. 18. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

igen.

de nem tudom megéri-e megvenni.

csak ha skint akarsz, vagy eredetis szeróra fölmenni, amúgy nem.

sajnos a felhasználónév regisztrálást pár hónapja megszűntették, ezzel bezárult pár kiskapu, amiken át fel lehetett törni a játékot


adj ződet :D

2013. márc. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!